Těhulky

Kurzy pro nastávající maminky

 

1. lekce Těhotenství
V tomto období Vás čekají změny tělesné i psychické. Povíme si vše o vývoji plodu a životosprávě v těhotenství - jak by se budoucí maminky měly stravovat? Víte vše o pohybu a relaxaci během těhotenství?
2. lekce Porod
Nechcete být u porodu sama? Popovídáme si o přítomnosti a výběru doprovázející osoby u porodu. Jak probíhá porod? Víte co jsou to porodní síly, porodní cesty, zajímá Vás alternativní vedení porodu? Jaké jsou výhody aromaterapie a co s sebou k porodu v Neratovicích?
3. lekce Šestinedělí
Co obnáší péče o novorozence? Jak přistupovat k hygieně a péči o kůži miminka? Co vše byste měla vědět, než začnete kojit - co kojení obnáší? Jaké budou pro Vás první dny po porodu? Co je to porodní blues, jaké můžete čekat poporodní změny? Jakou byste měla dodržovat životosprávu?

Každý kurz trvá dvě hodiny a je rozdělen do dvou částí. V úvodu Vám vše vysvětlíme teoreticky, ve druhé části se přesuneme k praxi.
Kurzy probíhají v herničce Rodinného Centra Myšák ve Společenském domě, vchod zezadu od kina ze Smetanovy ulice, naproti FU.


  • Kojenecká masáž
    Masáže kojenců a dětí vůbec jsou stále aktuální především proto, že prohlubují citový vztah mezi maminkou a děťátkem. Ukázka a nácvik kojenecké masáže je součástí kurzu plavání miminek v rodině (0-6 měsíců).

Kurz Péče o dítě - kurz zaměřený na novorozence a kojence, který vám dá spoustu praktických rad v péči o dítě

termín: viz kurzy

Fotogalerie

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 30 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614