Péče o miminko

Kurz péče o dítě (manipulace s miminkem, koupání, přebalování, kojení)

kurz probíhá v Rodinném Centru Myšák - 3 hodiny

individuální kurz 1.000 Kč

společný kurz pro více rodičů 600 KčNávštěva u Vás doma - plavání ve vaně nebo kyblíku, ukázka manipulace s miminkem, správná technika kojení

 

jedna návštěva 600 Kč (+ mimo Neratovice 10 Kč/km)

tři návštěvy 1.500 Kč (+ mimo Neratovice 10 Kč/km)


 

manipulace s miminkem Každodenní péče o miminko, to je mnoho úkonů a manipulace je velmi důležitou součástí. Vždyť kolikrát za den zvedneme miminko z postýlky nebo podložky. A jak miminko předat tatíkovi nebo babičce? Jistě je třeba se zamyslet nad tím, zda to děláme správně.

plavání ve vaně

Plavat doma ve vaně můžete začít už od 10-14 dnů, jakmile je zahojený pupečník. Díky speciálním cvikům tak budeme posilovat bříško a záda. V rámci našeho domácího kurzu je i nácvik na potápění. Začnete-li s plaváním co nejdříve, naučíte se různé polohy a úchopy, co vše jde s miminkem dělat ve vaně během tří lekcí přímo u Vás doma a plavat můžete sami až do půl roku miminka. Pak už je většinou dětem vana malá :).

koupání v kyblíku

Polohování v kyblíku je určené pro miminka s bolením bříška, pro děti citlivé a snadno plačtivé. Díky anatomické poloze kyblíku a teplé vodě se každé dítě uvolní a uklidní. Kyblík doporučujeme od narození do cca 4 měsíců. Kyblík můžete využít zdarma náš Myšákův nebo svůj vlastní.

kojení/bolesti zad

Kojení je dovednost, na kterou se každá maminka může připravit už předem před porodem. Avšak v okamžiku, kdy drží své miminko v náručí, tak teprve potom nastává ten správný okamžik k nácviku kojení. Kojení se musí naučit maminka, kojení se musí naučit i miminko. Každé dítě se rodí se sacím reflexem, bez něj bychom těžko přežili. Správná technika kojení však předchází bolesti zad maminky nebo třeba zánětu prsu a nebo také bolení bříška miminka.

aktivní rozvoj miminka

Víte, kde by měla stát postýlka? Je lepší nechat miminko na posteli nebo položit na zem? Dát nad postýlku kolotoč či hrazdičku? Už by se mělo miminko otáčet, přetočit hlavičku? Víme, že chcete pro své miminko jen to nejlepší, ale je vždy to co nabízí obchody opravdu to nejleší? Povíme si, jaké jsou vhodné a nevhodné pomůcky a jak podpořit psychomotorický vývoj miminka.

cvičení miminka od 3 měsíců

přihláška online v úvodu nahoře vpravo na liště

kurz první pomoci KIDS

Víte co dělat, když se vašemu dítěti něco stane? Tohle řeší náš kurz první pomoci KIDS ve spolupráci se školícím centrem InGarden. Přihlásit se můžete emailem na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Na Vaše miminka se těší Jana Zmeková

 

  • instruktorka plavání v rodině (0-6 měsíců)
  • instruktorka plavání bazén (6 měs. - 6 let)
  • instruktor plavání pro děti a dospělé
  • plavčík
  • cvičitelka aquaerobiku
  • instruktorka cvičení miminek a dětí
  • instruktorka Baby Signs
  • telefon: 723 589 614
  • V případě zájmu o návštěvu u Vás doma prosím volejte na telefon nebo pište SMS :)

 

 

Fotogalerie

Přihlášky

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 9 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614