Herna

Myšákova hernička se nachází v prostorách Společenského domu na náměstí (vchod ze Smetanovy ulice vpravo od kina, naproti FU)

Herna je vhodná pro kontakt s vrstevníky, přípravu na školku a rozvoj pohybu i manuální zručnosti. Pro doprovod umožňuje prolomení izolace na rodičovské dovolené. Malé sourozence je možné vzít s sebou v kočárku nebo autosedačce a v herně je pro ně podložka. Pokud se děti bojí či nechtějí se aktivit účastnit, tak si mohou jen hrát a zapojit se příště. V odpoledních hodinách probíhají kurzy pro větší děti.

Chcete si přijít jen tak pohrát, žádný další program, zkrátka hrát si se svým dítětem v jiném prostředí než doma? Nebo si chcete v klidu dát kávičku, popovídat s kamarádkou a děti si pohrají společně? Pak je pro vás ideální využít otevřenou herničku na hraní....... více ve fb skupince Myšákova hernička

- aktivní dopoledne pro rodiče s dětmi

- Jóga pro děti 3-12 let bez rodičů, 1 lekce 45 minut

- Tanečky pro děti 3-5 let bez rodičů, 1 lekce 35 minut

- Šikulky - procvičování jemné motoriky pro děti od 18 měsíců do 6 let bez rodičů, děti jsou rozděleny do skupinek podle věku, kurz 10 lekcí/ 1 lekce 45 minut

- Tvořivá dílna pro maminky

- Znakování Baby Signs - jak se domluvit s miminkem, když ještě nemluví, více info "kurzy"

- Besedy na téma: psychomotorický vývoj dítěte, o spaní dětí

- Kurzy: péče o dítě pro těhulky, babičky nebo au pair, první pomoc KIDS - co dělat, když se dítěti něco stane..., více info "kurzy"

- Miniškolička - hlídání dětí bez rodičů :).... (vyrábění, malování, cvičení, svačinka, procházka venku...), předání dětí 8:30 - 9:00 a vyzvednutí dětí 11:30 - 12:00, děti s sebou potřebují pití, svačinku, příp. náhradní oblečení, více "miniškolička"

- Cvičení miminek od 3 - 24 měsíců, více "cvičeníčko"

- Cvičení dětí 2 - 4 roky s rodiči

 

 

 

REZERVACE NA VŠECHNY AKTIVITY V MYŠÁKOVĚ HERNIČCE NA TEL.   723  589  614   JANA

případně vyplněním online přihlášky na úvodní stránce vlevo

 

 

 

 

 

Fotogalerie

Přihlášky

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 8 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614