Kurzy

Smile Smile Heřmánková pohoda

Nový zájmový kroužek heřmánková pohoda – určený pro děti 5 - 12 let

termín po dohodě s rodiči

Rychlé tempo dnešní doby může vyvolat stres a roztěkanost dokonce i u dětí. Dechová a relaxační cvičení pomohou dětem uvolnit se, vyčistit si hlavu a pozitivně se naladit. Tyto schopnosti totiž dětem budou užitečné nejenom v dětství a dospívání, ale hodit se jim budou i při náročných zkouškách v životě. Lépe jim pak půjde soustředění a všímavost. I když se vám může zdát pro neposedné děti nevhodná, opak je pravdou.

 

 

Smile Smile Kurz Péče o dítě

Kurz je určený pro těhotné, ale i pro nastávající babičky, tatínky, au-pair a je zaměřený na novorozence a kojence, který vám dá spoustu praktických rad v péči o dítě. Manipulace s dítětem je každodenní záležitostí a jistě je třeba se zamyslet nad tím, zda je prováděna správně. Máte-li už miminko, můžete si ho vzít s sebou.

Osnova kurzu: vývoj kojence, manipulace s dítětem, přebalování, kojení, koupání ve vaničce a v kyblíku, masáž, cestování, pomůcky na doma, výbavička pro miminko, Baby Signs

termín po dohodě

školící centrum InGarden Praha - Strašnice

cena: 600 Kč/ 3 hodiny


Smile Smile Kurz jemné motoriky - Šikulky

Šikulky je kroužek, v němž děti se cvičením začínají již od 18 měsíců a pokračují až do předškolního věku. Jsou rozděleny do skupinek podle věku a schopností. Nejde o výtvarný kroužek, jak by se mohlo na první pohled zdát. Děti trénují navlékání korálků, modelují, pracují s papírem, vymýšlejí různé skládanky, zkrátka všechno, co nějakým způsobem rozvíjí jejich prstíky, aby byly šikovnější. Každá lekce je zaměřena na jinou oblast a děti se vždy těší, co nového budeme tvořit. Své výrobky si pak šikulky odnesou domů pochlubit se rodičům. Nevěřili byste, že rok a půl staré dítko zvládne vzít do ruky jehlu a nit a kousek ušít. Opravdu to jde, protože děti mají velkou snahu, chtějí úkol zvládnout. V odpovídajících podmínkách a pod dohledem dokážou všechno. Rozvoj jemné motoriky znamená rozvíjení jemných pohybů, jejich koordinace, zlepšení celkové pohyblivosti a obratnosti. Dítě se zdokonaluje v manipulaci s předměty, včetně pohybů rukou a prstů, ale i očních pohybů například při čtení. Porušená motorika často vede k poruše vývoje řeči. Také proto je procvičování jemné motoriky tak důležité pro správný vývoj dítěte.

Nákup pomůcek na šikulky byl realizován ve spolupráci Středočeského kraje a s nadačním fondem Tesco v projektu Vy rozhodujete, my pomáháme - konkrétní akce - didaktické pomůcky na rozvoj jemné motoriky a logického myšlení dětí

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích

 

 

Smile Smile Kurz první pomoci KIDS

Ve spolupráci se školícím centrem IN GARDEN probíhají v naší herničce kurzy první pomoci KIDS zaměřené na kojence a děti. Kurz je určený zejména pro maminky, tatínky, au-pair, chůvy, babičky, dědečky a těhotné. Kurz je zaměřený na problematiku dětských úrazů a rozpoznání nemocí a jejich řešení, v době kurzu je možnost zajistit hlídání dětí - dopředu prosíme dohodnout.

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích a nebo online

termín po dohodě

cena: 600 Kč/ 2 hodiny

 

Smile Smile Kurz sebeobrany pro ženy

Víte, co dělat, když vás někdo obtěžuje, přepadne.... ? To se dozvíte, když přijdete :):)

Z

základní principy:
- způsob co nejvíc škody v co nejkratším čase
- přejdi z obrany do útoku v co nejkratším čase
- použij veškeré dostupné prostředky k získání výhody...

Počet míst omezen kapacitou prostoru, nutná rezervace!

hernička ve Společenském domě v Neratovicích

termín po dohodě

cena: 600 Kč/ 2 hodiny


Smile Smile Kurz hudební školy Yamaha

Telefon: 602 863 506

Hlavní heslo: Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty.

V roce 2022 slaví Hudební škola Yamaha 28 let v ČR a ST. Dnes provozuje Hudba pro radost s hudebními programy Yamaha 14 poboček. Do kurzů je možné se hlásit celoročně, nemusíte čekat na další pololetí. Jsme přesvědčeni o tom, že aktivní prožívání hudby tvoří nedílnou součást dětského vývoje. Už batolata a děti předškolního věku mají radost ze společného prožívání hudby. Prostřednictvím věkově přiměřených hudebních aktivit získávají naši nejmenší své první hudební zkušenosti. Kromě toho se díky hudebním aktivitám zcela přirozeně rozvíjí i jejich řečové předpoklady, rozumové schopnosti a kolektivní prožívání hudby formuje sociální vztahy. Hudba pro radost vede kurzy pro děti od 4 měsíců do 8 let, ale také má kurzy pro mládež a dospělé. Nenašli jste požadovaný kurz na vaší pobočce, kontaktujte nás.

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích

aktuální termíny na webu www.hudbaproradost.cz

 

 

Smile Smile Kurzy plavání v sekci plavání

Fotogalerie

Přihlášky

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 8 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614