Miniškolička

Od května 2020 je Myšákova miniškolička otevřena pouze po předchozí domluvě na jedno až tři dopoledne v týdnu. Prosíme o dodržování nošení roušky. Hned za vstupními dveřmi je připravena dezinfekce na ruce jak pro děti tak i pro dospělé. Z důvodu bezpečnosti je uložena na vyvýšeném místě pro děti nedostupném. Proto prosíme dospěláky o aplikaci jak dětem na ruce, tak i sobě. Poté můžete vstoupit do prostor šatny. Boty dětem vložte do botníku, oblečení na věšák. Dítě si hlídací teta převezme v prostorách šatny, do herní místnosti mohou z hygienických důvodů už jen děti.

Přihlášení dětí opět v uzavřené fb skupince Myšákova hernička a nebo na tel. 723 589 614.

Děkujeme za pochopení a těšíme se brzy na viděnou :).

---

Miniškolička je program pro děti bez rodičů ve věku od 18 měsíců do cca 4 let. Příchod je 8:30 – 9:00 a vyzvednutí dětí mezi 11:30 a 12:00 hodin. Program je přizpůsoben věku dětí, rozvíjíme kreativitu, tvoříme, chvíli děti cvičí, máme svačinku, čteme pohádky. S sebou je třeba, aby děti měly lahvičku s pitím (podepsanou), svačinu (ideálně takovou, aby se dala rozdělit mezi ostatní děti, tj. namazaný rohlík, nakrájené ovoce, sušenky…), pokud má dítko plenku, pak náhradní, oblečení na převlečení, pokud se stane nehoda.

 

Miniškolička probíhá každé úterý a čtvrtek dopoledne.

Cena 210 kč/dopoledne

Přihlašování probíhá vždy den předem v uzavřené fb skupince Myšákova hernička. Je třeba se do skupinky přihlásit a napsat k příspěvku, že byste chtěli přijít do školičky. Hlídací teta, která následující den bude pro děti chystat program Vám potvrdí přijetí ☺

Fotogalerie

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 30 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614