Plavání

Kurz bude probíhat od září 2022

Neratovice - začátek středa 21. září a pátek 23. září (konec kurzu st 21/12 a pá 16/12)

Brandýs - začátek čtvrtek 7. září (konec 15/12)

 

Přes léto jsou oba bazény zavřené a pokračovat budeme zase od září.

 

Pasivní adaptaci na vodní prostředí si děti přinášejí na svět již z prenatálního prostředí, a proto je pohyb ve vodě pro většinu z nich příjemný.

 

Dítě již od dvou týdnů věku dokáže plavat doma ve vaně pod vedením zkušené lektorky kojeneckého plavání. Rádi přijdeme až k Vám domů a seznámíme Vás se základy kojeneckého plavání, potápění a masáže. Zkušenosti získané pod odborným vedením využijete při každodenní koupeli Vašeho dítěte, které získá vztah k vodě, zlepší si fyzickou kondici a otužilost.

 

Cílem plavání je dát dítěti především radost z pohybu ve vodě. Plavání je výbornou zdravotní prevencí, při které dochází ke správnému usměrňování psychomotorického vývoje a lze tak pomáhat při rehabilitaci motorických vad od nejútlejšího věku dítěte. Kromě toho, že pohyb prospěje jeho fyzickému vývoji, upevňuje se také citové pouto mezi Vámi.

 

Děti od jednoho roku do čtyř let mohou plavat v doprovodu rodičů v bazénu, ale od 3 let již děti můžou plavat sami, bez rodiče. Formou her se učí potápět, skákat do vody a komunikovat s ostatními dětmi. Plavecké kurzy probíhají jedenkrát týdně a jejich náplň je přizpůsobena věku a stupni vývoje dítěte.

 

 

 

Plavání již od 2 týdnů věku dítěte


Již od 2 týdnů věku může vaše děťátko plavat.

Voda v bazénu nedosahuje kvalit pro novorozence, proto je prima, že můžete své miminko učit plavat doma ve vaně. Teda pokud máte doma vanu..... Ukážeme si, jak posilovat bříško, záda, v rámci domácího plavání je i nácvik na potápění. Ráda přijedu k Vám domů, probereme správnou manipulaci s miminkem, jak miminko zvedat, chovat, můžeme si popovídat o tom, proč děti bolí bříško nebo proč nespí. Pokud budete mít zájem zavolejte co nejdříve 723 589 614, udělám si na Vás čas. Jana

Cena jedné návštěvy 600,- Kč (plus doprava k vám z Neratovic)

Kurzy plavání v bazénu

Neratovice - Čelákovice


Lekce v bazénu probíhají formou her, naučíte se, co všechno můžete s vaším drobečkem ve vodě podnikat. Naše lekce jsou zábavné, cílem je spokojené dítko a následně je spokojený i rodič a instruktorka. V případě nemoci je po dohodě s instruktorkou možné nahradit zameškané lekce.

Bazén Neratovice


 • kurzy plavání 1-4 roky s rodiči

 • kurzy plavání 5-10 let bez rodičů

 • kurzy plavání mermaidingu pro kluky a holky 6-12 let

 • individuální lekce plavání pro děti i pro dospělé

 • teplota vody v malém bazénu 30°C

 • teplota vody ve velkém bazénu 27°C

 • možnost nahradit každou omluvenou lekci

 • cena 310,- Kč / 1 lekce x počet lekcí v kurzu

 • lekce středa a pátek od 13:00 do 15:30 hod

 • jedna lekce 25-30 minut

 • první 2 lekce na vyzkoušení

Bazén Brandýs nad Labem

 


 • kurzy plavání 4-5 let s rodiči

 • kurzy plavání 4-10 let bez rodičů

 • teplota vody 26-27°C

 • možnost nahradit každou omluvenou lekci v Neratovicích

 • cena 260,- Kč/ 1 lekce x počet lekcí v kurzu

 • lekce čtvrtek 17:00-18:00 bez rodičů
 • jedna lekce 60 minut

 • první 2 lekce na vyzkoušení

  

 

MERMAIDING -  Kurz plavání pro mořské panny a delfíny

Sní vaše dcera o tom, že by se chtěla alespoň na chvíli stát mořskou pannou? U nás se může naučit plavat a potápět se jako mořská panna. Předpokladem účasti na kurzu jsou dobře zvládnuté plavecké základy. Mermaiding nemusí být jenom hra. Plavání s monoploutví je opravdová sportovní disciplína. Zjistíte, že plavat jako delfín není až tak těžké a možná, že vám tenhle krásný sport s nádechem pohádky také učaruje. Tato aktivita má významný přínos pro zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu a správné dýchání. Pro kurz mořská panna potřebuje: plavky, plavecké brýle, monoploutev a pokud možno i kostým.


 

V případě zájmu, prosím, kontaktujte Janu 723 589 614.

50 % sleva na všechny kurzy plavání pro sourozence !!!

Přihláška on-line na plavání v úvodu vlevo na stránce


JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ PLAVÁNÍ

 


vyplnit přihlášku na plavání v systému Auksys on-line v úvodu webových stránekv případě, že byste rádi plavali s děťátkem vaší kamarádky, protože jezdíte společně autem na bazén, nebo jen proto, že chcete, aby děti byly spolu a nebo máte děti dvě a rádi byste, aby plavaly souběžně, ihned po sobě a nebo s menší přestávkou a nebo snad víte, že ve středu jezdíte k babičce a tak rozhodně nemůžete chodit plavat, napište nám to prosím do přihlášky, pokusíme se k těmto informacím přihlédnout hned při rozřazování dětí do skupinek. Děkujeme za pochopení.  Pro sourozence platí speciální  cena - 1.dítě plná cena, 2. a další děti 50% sleva.Platba kurzovného převodem na účet čislo: 228 714 368/0600

do poznámky: jméno vašeho dítěte/ bazén Neratovice N nebo B jako Brandýs


Částku za kurzovné najdete v sekci ceny

již jste přihlášeni a budete čekat na info o čase plavání, které Vám pošleme emailem, případně SMS, prosím pečlivě si pročtěte provozní řád bazénu. Provozní řád najdete v systému Auksys.

přijdete ve správný den a čas na lekci plavání :), těšíme se na Vás a Vaše dítko

Neratovice: středa a pátek 13:00 – 16:00 hod¨ a sobota 10:00 - 11:00


Brandýs: čtvrtek 17:00 - 18:00 hod

Fotogalerie

Přihlášky

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 7 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614