Novinky

2.12.2022

Všichni naši stávající i noví klienti už by měli mít v emailové schránce informace o začátku kurzu v novém roce a pokyny k platbě. Pokud tak není, neprodleně kontaktujte svou instruktorku nebo pište na 723 589 614 a doladíme :).

18.11.2022

Všechny Myšákovy kurzy probíhají do vánoc a od ledna jsou kurzy nové. Budete-li chtít pokračovat dál, místo vám samozřejmě držíme, jen je třeba nahlásit u instruktorky pokračování v kurzu nejpozději do 30/11. Po tomto datumu začneme zařazovat nové děti.

Náhradní lekce - najdete ve svém kalendáři. Pokud je lekce červená, znamená to, že je plno, můžete si však lekci označit a jak se uvolní místo, přijde vám SMS o uvolnění. Pokud je lekce barevná jinak, můžete rovnou rezervovat místo. Zkontrolovat, že máte lekci zapsanou můžete na liště - lekce, kde uvidíte podle datumů všechny vaše plánované lekce. Omluvené lekce lze nahrazovat v rámci kurzu, takže pokud máte nějaké lekce omluvené, nejvyšší čas si rezervovat místo.

Náhradový systém Auksys eviduje všechny vaše lekce, pokud se chcete na lekci omluvit, je třeba nejpozději den předem do 17h. Později už nelze lekci omluvit. A to platí pro všechny Myšákovy aktivity.

Miniškolička - kredity platí po dobu 3 měsíců

 

22.9.2022

Pozor - neplaveme 17.11. a ani

Myšákovy aktivity v herničce nebudou probíhat 17.11.


14.9.2022

Na kroužek šikulky se přihlásilo tolik dětí, že místo jedné skupinky jsme otevřeli hned 3, máme tedy ještě volné místo   v pátek 8:30h. A kroužek tanečky pro velký zájem bude mít také dvě skupinky, a to v 15:30h a 16:15h takže ještě pár volných míst máme :).

 

6.9.2022

Uvolnila se 2 místa na kurzu plavání v Brandýse pro děti narozené r. 2015. Jinak je kurz obsazený. V Neratovicích ještě děti na kurz plavání přijímáme.

 

3.9.2022

V tomto okamžiku by měly mít v emailu všechny přihlášené děti do myšákových kroužků informaci o začátku kurzu, pokyny k platbě a samozřejmě i přístup do systému Auksys, kde všechny tyhle informace jsou vidět. Pokud někomu email s informacemi nedorazil, prosím pište, volejte :).

Náhradový systém Auksys eviduje všechny vaše lekce, pokud se chcete na lekci omluvit, je třeba nejpozději den předem do 17h. Později už nelze lekci omluvit. A to platí pro všechny Myšákovy aktivity.

Začátky kurzů: nejdříve začíná plavání v Brandýse 8/9, cvičení, šikulky a tanečky jsou v týdnu od 12/9 a plavání v Neratovicích začíná 21/9 a 23/9.

23.8.2022

Ano, vyplnění přihlášky je závazné.

Prosím promyslete, na kterou aktivitu své dítko přihlásíte. Díky za pochopení.

 

30.7.2022

Věnujte pozornost následujícím informacím před VYPLNĚNÍM PŘIHLÁŠKY

1) vyberte kroužek, aktivitu, kterou budete chtít od září se svým dítkem navštěvovat - celý Myšákův program je v tabulce rozvrh hodin

2) přihlášku najdete buď nahoře na liště úplně vpravo nebo naopak vlevo dole na titulní stránce

3) po otevření přihlášky/rezervačního formuláře vyplňte jméno a příjmení dítěte, sebe až do kolonky jméno matky nebo otce :)

4) pokud máte děti dvě a více, pak vyplníte registrační formulář pro první dítě a druhé dítě přihlásíte tak, že po přihlášení do systému najdete na liště náhradový systém, nastavení uživatelů a pak + přidat nového zákazníka. A tak můžete vkládat i několik svých dětí, abyste měli jeden účet a viděli všechny své děti najednou, jaké mají kroužky, kolik máte lekcí odchozených, kolik omluvených a kolik lekcí ještě zbývá do konce kurzu :).

Všechny Myšákovy kurzy budou začínat od září. Zatím Vás prosíme o trpělivost. Po zaregistrování Vám přijde do emailu heslo, které si můžete samozřejmě po přihlášení změnit. Od 20.8. očekávejte pokyny k úhradě kurzovného. Platbu je třeba do začátku kurzu zaplatit na účet.  Den, čas kurzu a datum začátku kurzu se dozvíte také po 20.8. Do té doby přijímáme přihlášky.

 

 

24.7.2022

Hurá, dočkali jsme se! Právě spouštíme nový rezervační systém Auksys pro vyplnění přihlášek na kurzy a zároveň i evidenci Vašich lekcí, jak plavání, tak i cvičení, tanečky, šikulky a samozřejmě taky na přihlášení do miniškoličky. Všechny kurzy a aktivity budou probíhat od září, mějte s námi prosím trpělivost, nejen Vy, ale i my se musíme nový systém naučit :). Děkujeme za pochopení a moc se těšíme na společná setkání!

 

7.6.2022

Připravujeme nový rezervační systém - prosíme zatím vyčkejte s přihlašováním dětí do kurzů od září. Jakmile bude systém připraven na přihlašování, uveřejníme informaci zde i na fb a instagramu. Přihlášky na letní příměstský tábor jsou v provozu, můžete vyplnit a odeslat :).

Fotogalerie

Přihlášky

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 12 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614