723 589 614 info@rcmysak.cz
Jednorázové kurzy

 

 

Příměstský tábor

Cena za program na 5 dnů, zahrnující všechny vstupy, dopravu a obědy: 3.900 Kč

Cena za program na 5 dnů, zahrnující všechny vstupy, dopravu a obědy: 3.500 Kč

Cena za program na 5 dnů, zahrnující všechny vstupy, dopravu a obědy: 3.500 Kč

Cena za program na 5 dnů, zahrnující všechny vstupy, dopravu a obědy: 5.500 Kč

Léto pro Myšáka znamená odpočinek od kroužků, nikoliv od dětských úsměvů.

Každý rok pořádáme pro děti od 3 do 12 let Myšákův příměstský tábor. Dobrodružné a vzdělávací výpravy podnikáme s týdenními skupinkami po celé léto.

Program tábora je tvořen podle aktuálního věkového složení jeho členů. Vždy se ale zaručeně sejde prima parta, která spolu podniká nejrůznější výlety po okolí, sbírá zážitky a užívá si kopec srandy.

Některé aktivity jsou nejen zábavné, ale i poučné, ať už se společně vydáme na zámek, do hvězdárny, za komentovanou prohlídkou práce městské policie, nebo třeba k vodě. V rukávu máme samozřejmě i varianty pro deštivé dny. To si pak užijeme společné tvoření, vaření, cvičení a hry, nebo výlety do uzavřených prostor.

* Děti potřebují pouze batůžek, pití, sváču a pláštěnku.

* Příchod 8:00 – 9:00 hodin

* Vyzvedávání mezi 15:00 – 17:00, také dle programu, o kterém vás informujeme den předem.

Hlaste se nyní, ať vás tyto jedinečné zážitky neminou.

Myšákův klubík

Staňte se členem Myšákova klubíku, který dětem poskytne bezpečný prostor pro rozvoj dovedností, socializaci a hravý způsob výuky.

Myšákův klubík je nepravidelný všestranný kroužek, na kterém si děti díky jednotlivým stanovištím zlepší hrubou i jemnou motoriku.

Díky dostatku času 90 minut navíc vznikne možnost snazšího utváření pevnějších přátelství i možnost si každou aktivitu naplno prožít beze spěchu.

Jde o kombinaci řízeného kurzu a volnějšího setkání rodičů s dětmi ve věku 18 – 36 měsíců.

Můžete se těšit na hodinu a půl plnou cvičení, zpívání a rytmizace, tančení, her, kreativního tvoření, i volného hraní, při kterém dostanou možnost vychutnat si svou chvilku, třeba při kávě či čaji, také rodiče.

Zapojíme společně všechny smysly a vyzkoušíme si pomůcky a hry, na které při běžných lekcích nezbývá čas.

Těšíme se v klubíku.

Smyslohraní

Co byste si přáli, mít znovu možnost být dítětem?

Co třeba smět na vše sáhnout, prozkoumat všechny možné materiály a nerušeně u nich rozvíjet svou čistou dětskou fantazii. Stroj času bohužel nemáme, ale díky certifikované lektorce Lucce ze Senzory světa to můžete umožnit alespoň svým malým kopiím.

V RC Myšák nyní nepravidelně pořádáme lekce Smyslohraní s použitými materiály od jedinečné značky Mámy v rejži a těšit se můžete pokaždé na nové téma, které hodinový kurz provází.

Pro vaše děti bude vytvořeno několik stanovišť s materiály, které jim pomohou rozvíjet všechny smysly, jemnou motoriku i fantazii. Při tomto hraní zbystří a zároveň zrelaxují a uvolní se.

Přijdete si vyzkoušet naše Smyslohrátky?